SAGATAVOŠANĀS BĒRNUDĀRZAM

Šī ir unikāla programma mazuļiem, kas attīsta saskarsmes prasmes ar vienaudžiem un iepazīstina bērnu ar bērnudārza ritmu. My Gym ģimeniskā un atbalstošā vidē bērnam ir lielāka iespēja iejusties un jau daudz drošāk doties uz Pirmsskolas izglītības iestādi.

Iemesli kāpēc izvēlēties My Gym sagatavošanos bērnudārzam
Attīstošā programma

Darbā ar bērniem mēs izmantojam ASV speciālistu izstrādātu programmu, kas ļauj bērniem mācīties nepiespiestā gaisotnē un soli pa solim attīstīt visdažādākās dzīvei nepieciešamās prasmes. Sports caur jautrību ir My Gym galvenā filosofija, kur bērni caur vērtīgām rotaļām attīstās. Programma ir detalizēti izstrādāta, apvienojot kopā gan sportu, gan rokdarbus. Pirmskolas nodarbības ir vērstas, lai iemācītu bērnu sekot noteiktai struktūrai un kārtībai, attīstot viņa koncentrēšanās spējas. Attīstam bērna pārliecību un saskarsmes prasmes dziedot, dejojot, šūpojoties, vingrojot, spēlējot spēles, skatoties leļļu lugas, izbaudot īpašas My Gym atrakcijas, un piedaloties “Surprise Time”, attīstot fantāziju.

Fiziskās aktivitātes

Esam pārliecināti, ka Jūsu bērns ar prieku iesaistīsies visās aktivitātēs. My Gym nodarbības nekad nebūs garlaicīgas, jo nodarbību programma un zāles izkārtojums mainās katru nedēļu. Ir pierādīts, ka sports uzlabo koncentrēšanās spējas, noturību vienai darbībai vai lietai un veicina produktivitāti. Bērnu pārliecība par sevi palielinās, pieaugot viņu fiziskajām spējām.

Drošība un uzraudzība

Mūsu vide ir pārdomāta, ergonomiska un droša, īpaši piemērota bērnu fiziskajām aktivitātēm. Mūsu INVENTĀRS IR UNIKĀLS, izstrādāts un ražots ASV. Bērns nepārtraukti tiek pieskatīts un nodarbināts, katram bērnam tiek pievērsta īpaša uzmanība.

Saskarsmes prasmes

Attiecību veidošana ar citiem bērniem un komandas darba iemaņu formēšana ir ļoti svarīga šajā vecumā, kā arī valodas attīstība ir atkarīga no saskarsmes ar citiem bērniem. Komunicējot un spēlējoties ar citiem bērniem, rodas izpratne par draudzību. Mācīsim dalīties, sadarboties un cienīt viens otru.

Profesionāls un sirsnīgs personāls

Jūsu bērna labklājība un smaids ir mūsu prioritāte.Bērna pieskatīšanu vada sertificēti treneri, kas ir arī sertificētas aukles ar izcilām komunikācijas prasmēm, īpaši ar bērniem un ir arī mīloši un saprotoši. Katrs no viņiem ir izgājis apmācību kursu, tai skaitā Amerikā, Kalifornijā. Pieskatītāji nodrošina individuālu pieeju katram bērnam. Savstarpēja sazināšanas notiek 3 valodās - latviešu, krievu un angļu.

Unikālas My Gym telpas

Mūsu vide ir pārdomāta, ergonomiska un droša. Mūsu INVENTĀRS IR UNIKĀLS, izstrādāts un ražots ASV.

 • Unikāls inventārs, izstrādāts un rožots ASV;
 • Divas nodarbību zāles. Galvenajā My Gym zālē notiek visas sportiskās aktivitātes, bet mākslas klasē notiek visi rokdarbu pulciņi;
 • Unikāla griestu sistēma, kas atbalstam bērna dabīgo vēlmi rāpties un karāties, šūpoteis;
 • Zāle ir aprīkota ar mīkstu un siltu paklāju, lai bērni nodarbību laikā varētu vingrot plikām kājiņām;
 • Iestrādātais aplis nodarbību zālē attīsta bērna klausīšanāš prasmes, disciplīnu un priekšstatu par robežām;
 • Regulāri tīrām un uzturam kārtību “kā mājās”;
 • Visas lietas tiek dezinficētas pēc katras lietošanas;
 • Dzeramā ūdens strūklaka ar filtriem (īpaši iemīļots bērniem);
 • Telpās ir gaisa mitrinātāji/ tīrītāji;
 • Bērnu tualetes ar bērnu podiņu un izlietni;
 • Tualetēs ir siltās grīdas, lai bērni pa visu telpu var pārvietoties basām kajām;
 • Bezmaksas stāvvieta uz 2 stundām, ērta piebraukšana.
0

Pirkumu grozs