Privātuma politika
 • 1. Ievads.

  Paldies, ka apmeklējāt MyGym (turpmāk - MYGYM) tīmekļa vietni (turpmāk - vietne). Šī privātuma politika izklāsta noteikumus, kurus pielieto visās MYGYM struktūrās un franšīzēs attiecībā uz tādas personiski identificējamas informācijas par klientiem, potenciālajiem klientiem un lietotājiem izmantošanu, kas nonākusi MYGYM rīcībā ar vietnes starpniecību, reģistrācijas formas dalībai MYGYM starpniecību vai citādi no mūsu franšīzēm un ar trešajām pusēm saistītajam struktūrām.

  LŪDZU, IEPAZĪSTIETIES AR ŠO PRIVĀTUMA POLITIKU PIRMS VIETNES LIETOŠANAS. Ienākot vietnē, lietojot vietni vai uzklikšķinot uz lodziņa, ar kuru jūs akceptējat privātuma politiku vai piekrītat tai, jūs piekrītat šai privātuma politikai, un tās noteikumi kļūst jums saistoši. Šī vietne ir izstrādāta tikai izklaides mērķiem un paredzēta personām, kas nav jaunākas par 13 gadiem. Ja jūs esat 13 līdz 17 gadus vecs/-a, lūdzu, pārliecinieties, ka ar šo privātuma politiku ir iepazinies viens no jūsu vecākiem vai likumīgais aizbildnis, un viņš ir apspriedis to ar jums, tieši tāpat kā MYGYM lietošanas noteikumus vai jebkuras citas juridiska rakstura atzīmes, kas redzamas šajā vietnē. Ja jūs nepiekrītat šai privātuma politikai un/vai jūs neesat sasniedzis/-gusi 13 gadu vecumu, lūdzu, neaplūkojiet, neapmeklējiet un citādi nelietojiet šo vietni.

  Termini “MYGYM”,“mēs”, “mūs”, “mūsu” attiecināmi uz Gym Consulting, Inc. dba MYGYM Enterprises, kas ir šīs vietnes īpašnieks, kā arī uz tā meitasuzņēmumiem, filiālēm, partneriem, aģentiem, pilnvarotajiem pārstāvjiem, amatpersonām, vadītājiem, darbiniekiem. Termini “jūs”, “jūsu” attiecināmi uz vietnes lietotājiem un apmeklētājiem. Termini “lietot” vai “lietošana” šīs vienošanās ietvaros attiecināmi uz jebkuru laika posmu, kurā persona (“lietotājs”) tieši vai netieši: (a) ieiet vai mēģina ieiet vietnē, atver to uz ekrāna, apskata, izdrukā vai kopē tās saturu, (b) saņem, pārsūta vai apmainās ar datiem ar vietni vai vietnes lietotājiem, (c) reģistrē vietnē savu kontu vai reģistrējas MYGYM nodarbībai, ieraksta grafikā dzimšanas dienas ballītes datumu vai ar vietnes starpniecību iegādājas jebkuru citu produktu vai pakalpojumu, vai (d) izmanto, gūst labumu, mijiedarbojas ar jebkuru vietnes elementu, funkciju, pakalpojumu jebkurā citā veidā jebkura cita mērķa sasniegšanai.

 • 2. Privātuma politikas atjaunināšana.

  Tā kā inernets ir pakļauts straujai attīstībai, iespējams, MYGYM laiku pa laikam atjauninās privātuma politiku. MYGYM patur sev tiesības jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem grozīt, pārveidot vai citā veidā mainīt šīs privātuma politikas noteikumus, nebrīdinot par to lietotāju speciāli. MYGYM izliks vietnē visus privātuma politikas atjauninājumus, lai jūs vienmēr būtu informēti par to, kādu personiski identificējamu informāciju mēs drīkstam vākt un kā mēs šo informāciju drīkstam izmantot. MYGYM iesaka regulāri pārbaudīt privātuma politiku attiecībā uz veiktajām izmaiņām. Ja jūs turpināsiet lietot šo vietni un/vai turpināsiet sniegt mums vai mūsu franšīzēm savu personiski identificējamu informāciju, tās apstrāde notiks saskaņā ar tobrīd spēkā esošo privātuma politiku un jūs būsiet devis/-usi tai savu piekrišanu.

 • 3. Informācijas vākšana un izmantošana.

  Principā jūs varat apmeklēt mūsu vietni, neatklājot nekādu personiski identificējamu informāciju. Taču atsevišķās vietnes sadaļās, mēs varam lūgt jūs reģistrēties, ja jūs vēlēsieties izveidot savu kontu vai pieteikties MYGYM nodarbībai, vai mēs varam aicināt jūs iesniegt savus jautājumus, komentārus, pieprasīt informāciju, pieteikties informatīvo vēstuļu saņemšanai, piedalīties pētījumos, aptaujās, reklāmas akcijās, loterijās vai sacensībās. Tā kā šīm aktivitātēm ir savas īpatnības, mēs varam lūgt jūs papildināt un iesniegt tiešsaistē īpaši sagatavotu formu, kurā būs jūsu personiski identificējama informācija, piemēram, vārds, uzvārds, lietotāja vārds, e-pasta adrese un cita kontaktinformācija. Lai jūs varētu ierakstīt grafikā dzimšanas dienas ballītes datumu vai iegādāties ar vietnes starpniecību jebkuru citu produktu vai pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs ierakstīt savas kredītkartes vai debetkartes numuru, derīguma termiņu un autorizācijas kodu, kurš tālāk tiks nosūtīts maksājuma apstrādātājam. Jūs varat atteikties sniegt personiski identificējamu informāciju. Tādā gadījumā jūs joprojām varēsiet apskatīt noteiktas vietnes sadaļas, taču nevarēsiet izmantot noteiktus tās piedāvātos pakalpojumus.

  Mēs varam izmantot jūsu personiski identificējamu informāciju, lai iekļautu jūsu bērnu nodarbības dalībnieku sarakstā, sniegtu jums konkrētus pakalpojumus, produktus vai informāciju, kuru jūs pieprasījāt, pārbaudītu jūs tiesības ienākt atsevišķās, ar paroli aizsargātās vietnes zonās, nosūtītu jums ziņojumus par produktiem un/vai pakalpojumiem, kurus jūs esat izmantojis/-usi vai kuri varētu jūs interesēt, nosūtītu jums informatīvās vēstules vai uzlabotu vietnes saturu un kopējo pārvaldību.

  Jūs nedrīkstat sniegt personiski identificējamu informāciju, reģistrēties, lai izveidotu kontu, pieteiktos nodarbībai, pierakstītos informatīvo vēstuļu saņemšanai, piedalītos pētījumos, aptaujās, reklāmas akcijās, loterijās vai sacensībās, ja neesat sasniedzis/-usi 13 gadu vecumu.

 • 4. Bērnu datu privātums.

  Šī vietne nav paredzēta bērniem, kas ir jaunāki par 13 gadiem. MYGYM apzinās nepieciešamību aizsargāt bērnu intereses privātuma jomā un mēs aicinām vecākus un aizbildņus aktīvi sekot līdzi savu bērnu aktivitātēm un interesēm internetā. Bērni, kas nav sasnieguši 13 gadu vecumu, nav MYGYM mērķauditorija - mūsu mērķauditorija drīzāk ir šo bērnu vecāki. MYGYM neveic bērnu, kas nav sasnieguši 13 gadu vecumu, personiski identificējamas informācijas mērķtiecīgu vākšanu un nelūdz viņiem tādu sniegt, kā arī neļauj šāda vecuma bērniem reģistrēties MYGYM vietnē vai lietot to. Ja lietotājs norādīs, ka viņš vai viņa vēl nav sasniedzis 13 gadu vecumu, viņš/-a nesaņems atļauju reģistrēties vai ienākt vietnē vai sniegt personiski identificējamu informāciju, kuru mēs varētu saņemt ar vietnes starpniecību. Ja MYGYM konstatēs, ka tā rīcībā ar vietnes starpniecību nonākusi informācija no bērna, kas vēl nav sasniedzis 13 gadu vecumu, mēs izdzēsīsim šo informāciju cik ātri vien iespējams. Ja, jūsuprāt, mūsu rīcībā ir nonākusi informācija no vai par bērnu, kas vēl nav sasniedzis 13 gadu vecumu, lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected]

 • 5. Sīkdatnes.

  Mēs varam izmantot nelielus tekstu failus jeb sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu vietnes darbības efektivitāti. Sīkdatne ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne, kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā parasta datne. Sīkdatnes neuzkrāj un nesatur personiski identificējamu informāciju. Sīkdatnes ļauj mums "saprast" lietotāja aktivitātes un vietnes apmeklējumu biežumu. Sīkdatnes ir jāaktivizē, lai jūs varēti lietot noteiktas vietnes zonas.

  Arī trešo pušu reklāmā, kas ir izvietota mūsu vietnē, var būt sīkdatnes. MYGYM nekontrolē šīs sīkdatnes. Lietotājam ir jāiepazīstas ar trešo pušu privātuma politiku, lai noskaidrotu, vai un kādā veidā trešo pušu reklamētāji izmanto sīkdatnes.

  Lietotājs var ieprogrammēt savu tīmekļa pārlūkprogrammu tā, lai tā viņu brīdinātu par nosūtīto sīkdatni. Tāpat lietotājs var ieprogrammēt savu tīmekļa pārlūkprogrammu tā, lai tā noraidītu sīkdatni. Lūdzam ņemt vērā, ka atsakoties no sīkdatnēm, lietotājam var būt liegta piekļuve atsevišķam vietnes saturam vai pakalpojumiem.

 • 6. Apkopotā informācija.

  Ar vietnes starpniecību MYGYM var noteikt kopējo tās apmeklētāju skaitu, katras vietnes lappuses apmeklētāju skaitu, IP adreses, ārējās tīmekļa vietnes (definīcija dota 8. nodaļā), uz kurām tiek dota saite, mēs varam analizēt datus, lai kopumā noskaidrotu tendences un statistiku, taču šāda informācija tiek apstrādāta, izmantota un izpausta tikai apkopotā formā, neatklājot personiski identificējamu informāciju. Šādi apkopotu informāciju mēs varam izmantot tendenču analīzei, vietnes pārvaldībai, lietotāju plūsmas noteikšanai un vispārīgas demogrāfiskas informācijas vākšanai tās izmantošanai apkopotā formā.

 • 7. Informācijas izpaušana.

  Mēs varam izpaust jūsu sniegto personiski identificējamo informāciju un datus, kurus mums sniedz sīkdatnes, mūsu mātesuzņēmumam, filiālēm vai ar mums siastītajām struktūrām mūsu korporatīvā uzņēmuma ietvaros, mūsu franšīzēm, trešo pušu partneru struktūrām, piegādātājiem vai pakalpojumu aģentūrām, kuras mēs piesaistām savam atbalstam. Piemēram, mēs varam nodot jūsu personiski identificējamu informāciju organizācijai pakalpojuma sniegšanas pabeigšanai (piem., lai apstrādātu jūsu maksājumu). Tāpat mēs varam nodot jūsu personiski identificējamu informāciju franšīzei, kas pārvalda MYGYM struktūru jūsu valstī vai tai, kurā jūs esat pieteicies/-kusies nodarbībai, rezervējis/-usi dzimšanas dienas ballīti vai citu pasākumu. Šādas trešo pušu struktūras tiks ierobežotas attiecībā uz jūsu personiski identificējamas informācijas tālāku nodošanu un tām būs jāparaksta rakstveida vienošanās par informācijas neizpaušanu. Šī vienošanās aizsargās jūsu personiski identificējamu informāciju vismaz tādā mērā, kādā to dara šī privātuma politika. Šīm struktūrām netiks dota atļauja jūsu personiski identificējamas informācijas tālākai nodošanai. Taču šādas trešo pušu struktūras var izmantot jūsu personiski identificējamu informāciju, lai nosūtītu jums mārketinga vai reklāmas materiālus. Tāpat mēs izpaudīsim jūsu personiski identificējamu informāciju, ja mums būs nopietns pamats domāt, ka mums tas ir jādara saskaņā ar likumu, normatīvajiem aktiem vai citu veida valdības iestādes pieprasījumu. Tāpat mēs varam izpaust jūsu personiski identificējamu informāciju, lai izpildītu lietošanas noteikumus vai aizsargātu mūsu lietotājus. Mēs nepārdosim jūsu personiski identificējamu informāciju citām kompānijām vai organizācijām izņemot gadījumus, kad šī informācija var tikt nosūtīta uzņēmumam, kas izveidots uz uzņēmumu saplūšanas, konsolidācijas vai cita veida korporatīvas reorganizācijas pamata ar MY GYM dalību, vai personai, kas iegādājusies visus vai pēc būtības visus MYGYM aktīvus, pie kuriem pieskaitāma arī šī vietne.

 • 8. Saites uz trešo pušu vietnēm.

  MYGYM vietnē var būt dotas saites uz citām tīmekļa vietnēm vai resursiem, kurus pārvalda citas kompānijas vai kuras nepieder MYGYM, kuras MYGYM nepārvalda un nekontrolē ("ārējās tīmekļa vietnes"). MYGYM nenodrošina šo ārējo tīmekļa vietņu atbalstu. Jūs apstiprināt un piekrītat tam, ka MYGYM piedāvā jums šīs saites tikai jūsu ērtībām, kā arī tam, ka MYGYM neatbild par ārējo tīmekļa vietņu saturu. Lietojot ārējās tīmekļa vietnes, jūs apņematies ievērot tajās izvietotos lietošanas noteikumus un privātuma politiku. Jums jāiepazīstas ar šo ārējo tīmekļa vietņu privātuma politiku un lietošanas noteikumiem, lai uzzinātu, kādā veidā šīs tīmekļa vietnes vāks un/vai izmantos jūsu personiski identificējamu informāciju.

 • 9. Informācijas aizsardzība.

  Mēs veiksim mūsu nozarē izmantojamos procesuālos un tehnoloģiskos drošības pasākumus. Šie pasākumi ir izstrādāti, lai aizsargātu jūsu personiski identificējamu informāciju no zuduma, neautorizētas piekļuves, izmantošanas, izpaušanas, grozīšanas vai iznīcināšanas. MYGYM var izmantot ugunsmūrus, iekšējos ierobežojumus, paroļu aizsardzību un citus drošības pasākumus, lai novērstu neautorizētu piekļuvi jūsu personiski identificējamai informācijai vai tās izpaušanu.

 • 10. Piekrišana.

  Lietojot MYGYM vietni, tostarp sniedzot MYGYM jūsu personiski identificējamo informāciju, jūs piekrītat savas personiski identificējamas informācijas vākšanai un izmantošanai šās privātuma politikas ietvaros.

 • 11. Personiski identificējamas informācijas labošana/atjaunināšana.

  MYGYM sniedz jums iespēju apskatīt, labot un dzēst jebkuru jūsu personiski identificējamu informāciju, kuru jūs esat mums sniegušit. Ja jūs vēlaties apskatīt vai labot jebkuru informāciju, kuru jūs esat mums snieguši, raksties mums uz e-pastu: [email protected]

  Ja jums ir jautājumi par šo privātuma politiku, rakstiet mums uz e-pastu: [email protected]

MyGym Lativa
SIA "EMG Serviss"
Reģistrācijas nr.: 43603048112
Juridiskā adrese: Rīga, Lielirbes iela 17A, LV-1046
Tālrunis: +371 29 428 555
e-pasts: [email protected]
Atjaunināts: 21.01.2021.

0

Pirkumu grozs