Individuālās nodarbības, vienai mājsaimniecībai notiek. Bet sakarā ar noteiktajiem ierobežojumiem valstī, My Gym Latvia ir pieņēmis lēmumu ar 14. oktobri SLĒGT GRUPAS NODARBĪBAS uz nenoteiktu laiku. Visi spēkā esošie abonementi tiek automātiski apstādināti bez maksas. Aicinām būt spēcīgiem un stipriem šajā izaicinošajā laikā. Mēs būsim gatavi uzņemt un priecīgi Jūs redzēt grupas nodarbībās, tiklīdz situācija valstī kļūs stabila un droša.

Mirkļi ar Nozīmi
Par mums

Īslaicīgs bērnu uzraudzības pakalpojums-tā ir unikāla programma un vieta bērnu emocionālajai, intelektuālajai un fiziskajai attīstībai līdz 10 gadu vecumam. Mūsu draudzīgais talismans pērtiķītis Mymo kļūs par Jūsu bērna labāko draugu, kurš radīs piederības sajūtu My Gym ģimenei.

My Gym tika dibināts 1983. gadā Kalifornijā, ASV, un nemainīgi ierindojās starp labākajām bērnu sporta programmām visā pasaulē. My Gym speciālisti Amerikā katru nedēļu izstrādā jaunu attīstošu programmu katrai vecuma grupai, kuru realizē un pasniedz sertificēti treneri Latvijā. [ ... Lasīt vairāk ]

My Gym Latvia komanda!

0
 .