Rāpotāji Prasmes un attīstība

As the babies gain hand, arm, and trunk control and become mobile, we introduce new and stimulating activities. Our experienced teachers are sensitive to the strong emotional attachment these little ones are developing with their parents and caregivers, and they nurture the growing bond between them. Rāpotāji tiek trenēti ar dažādiem staipīšanās un kūleņošanas vingrinājumiem, kas veicina viņu ķermeņa un prāta attīstību. Fizisko attīstību un kognitīvo izaugsmi stimulē arī dziesmas, dejas un jautri piedzīvojumi. Šī nodarbība ir paredzēta, lai palīdzētu mazuļiem atklāt viņu dabiskās spējas, drošā un enerģiskā vidē.

Fiziskās prasmes:
 • Klases nodarbības programma ir īpaši izstrādāta, lai attīstītu un iemācītu bērnam velties, piecelties saviem spēkiem un rāpot.
 • Roku un acu koordinācija tiek attīstīta, izmantojot dažādas rotaļlietas un bumbiņas, dažādās krāsās, izmēros un, no dažādiem materiāliem.
 • Līdzsvara, kustības, veiklības un spēka prasmes tiek mācītas katru nedēļu, attīstot šo mazo bērnu fizisko sagatavotību.
Sociālās prasmes:
 • Mūsu pieredzējušie treneri mēģinot vai apgūstot kādu uzdevumu kopā ar mazuli, saprot bērnu nepieciešamību pēc sociālā atbalsta. Uzmundrinājums un uzslavas iet roku rokā ar MyGym!
 • Rāpotāji sāk savstarpēji sadarboties ar citiem bērniem dejojot, pētot mūsu iknedēļas piedzīvojumus un piedalīšanās "seperation time".
Emocionālās prasmes:
 • Mazuļu emocionālā pieķeršanās vecākiem un aprūpētājiem ir spēcīga, tāpēc mūsu gādīgie treneri šo emocionālo pieķeršanos attīsta caur dziesmām, vingrinājumiem un spēlēm, kurās abi var piedalīties kopā.
Kognitīvās spējas:
 • Rāpotāji mācās pētot un izzinot visu, kas viņiem ir apkārt. Mūsu plašajā vidē ar dažādo aprīkojumu, kas mainās katru nedēļu, viņiem ir plašas iespējas iegūt jaunu pieredzi.
 • Zīdaiņi var pilnībā piedalīties stimulējošajās aktivitātēs, kuras piedāvā MyGym. Sākot no jaunu dziesmu apgūšanas un leļļu teātru izrādēm, līdz īpaši izstrādātām fiziskām aktivitātēm, Rāpotāji sāk izveidot saikni starp fizisko sagatavotību un jautrību!
Jūsu uzdevums:
 • Zālē vecāki var veicināt bērnu valodas attīstību un izpratni, runājot ar bērniem par katru klases sastāvdaļu un aktivitātēm, kuras viņi piedzīvo kopā.
 • Mājās, visas MyGym apgūtās dziesmas, dejas un leļļu izrādes var atkārtot. Šo dziesmu dziedāšana var arī palīdzēt ‘'garo ceļu'' padarīt daudz īsāku!
Drošība:
 • Lai arī mēs ļoti rūpējamies par bērnu drošību sporta zālē, lūdzu, ņemiet vērā, ka MyGym Rāpotāju treniņu programma ir saistīta ar zināmu risku un var būt fiziski prasīga. Lūdzu, pirms dalības pārrunājiet ar bērnu iespējamos riskus un uzsveriet, cik svarīgi ir ievērot visus stundā dotos norādījumus. Jūs varat arī jebkurā laikā runāt ar savu treneri, lai gūtu lielāku ieskatu par drošu dalību programmā.
0

MyGym Latvia

SIA "Kalnmala"
Reģistrācijas nr.: 40003546144

Juridiskā adrese:
Rīga, Dzelzavas 78, LV-1082
29 428 555
[email protected]

Sociālie mēdiji

Norēķinies ar


 .