Staigātāji Prasmes un attīstība

Šī aizraujošā programma stimulē Jūsu bērna attīstošo ķermeni un prātu, ieviešot daudzveidīgas, vecumam piemērotas aktivitātes. Mūsu Waddlers aug un iegūst pašpārliecību, piedaloties jautrības pilnā programmā, kas parūpējās par viņu augošajām spējām – fiziskā, prāta, sociālā, un emocionālā jomā. Vērojiet, kā Jūsu bērna mīlestība uz aktivitātēm pieaug ar mūsu treneru izmantotajām daudzveidīgajām dziesmām, dejām, leļļu teātriem, un īpašajām atrakcijām, ar mērķi mācīt un izklaidēt. Šūpoles, "Adventures" un "Explore Time" pastiprina jautrību!

Fiziskās prasmes:
 • Aprīkojums mūsu iestādēs ir vismodernākais un veidots ar mērķi atbalstīt Waddleru progresēšanu no rāpošanas uz kāpšanu un no iešanas uz skriešanu.
 • Waddleri tiek iepazīstināti ar pamata vingrinājumiem- kūleņošanas un veiklības aktivitātēm, kuras uzlabo viņu spēku un ķermeņa apziņu.
Sociālās prasmes:
 • MyGym piedāvā plašas iespējas jūsu bērnam piedalīties spēlēs kopā ar draugiem, sagatavojot viņus vairāk sociālām nodarbēm nākotnē.
 • Mūsu augsti trenētie treneri Waddlerus vada caur agrīnajiem sociālās attīstības līmeņiem, izmantojot interaktīvas dziesmas un dejas, vecumam piemērotus leļļu teātrus, un īpašas atrakcijas.
Emocionālās prasmes:
 • Izmantojot MyGym specializēto aprīkojumu, bērni sāk attīstīt mīlestību pret fiziskajām aktivitātēm un lepnumu par viņu sasniegumiem.
 • MyGym audzinātāji bērnus apber ar mīlestību, viņus vadot cauri katram no mūsu uzmanīgi izstrādātajiem programmas segmentiem.
Kognitīvās spējas:
 • Mūsu Waddleri sāk uztvert un saprast aktivitāšu veidus, kā arī cēloņus un to sekas caur puzlēm, mantām, un citiem vecumam piemērotiem instrumentiem.
 • Bērni attīsta iemaņas valodas un izpratni, iemācoties sekot vienkāršām instrukcijām, izteikt savu domu, un atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem.
Jūsu uzdevums:
 • SPORTA ZĀLĒ Jūsu bērns mācās no Jums. Kad Jūsu bērns redz, ka izjūtat aizrautību par nodarbību, viņš vai viņa vēlēsies pieredzē dalīties. Mudiniet savu bērnu pamēģināt vismaz vienu jaunu lietu katru nedēļu. Mūsu ekipējums ir nodrošināts arī priekš vecākiem, tāpēc nebaidieties savam mazulim parādīt, ka kaut kas nepierasts var būt jautrs!
 • MĀJĀS Kad esat mājās, dziedat dziesmas, dejojiet dejas, un atkārtojiet iemaņas, ko Jūsu bērns iemācījās attiecīgajā nedēļā. Tas ne tikai padara laiku ar Jūsu bērnu jautrāku, bet arī stiprina zināšanas, ko Jūsu bērns iemācījies!
Drošība:
 • Lai gan viena no mūsu sporta zāles galvenajām prioritātēm ir nodarbību laikā uzturēt bērnus drošībā, lūdzu esiet informēti, ka, atrodoties sporta zālē, Jūsu bērna drošība ir jūsu atbildība. Lūdzam Jūs tuvi uzraudzīt savu bērnu, un parūpēties, lai viņš vai viņa no Jums vienmēr ir ne tālāk, kā rokas stiepiena attālumā. Nodarbību norises laikā Jūs dzirdēsiet, kā audzinātāji veic svarīgus paziņojumus un dod instrukcijas. Šie paziņojumi un instrukcijas nedrīkst tikt ignorēti. Lūdzu klausieties un sekojiet visām instrukcijām, ko audzinātāji Jums dod.
0

MyGym Latvia

SIA "Kalnmala"
Reģistrācijas nr.: 40003546144

Juridiskā adrese:
Rīga, Dzelzavas 78, LV-1082
29 428 555
[email protected]

Sociālie mēdiji

Norēķinies ar


 .