Vingrošana Prasmes un attīstība

MyGym Ģimnastikas nodarbību mērķis ir attīstīt lokanību, spēku, koordināciju, un veiklumu, izmantojot sagatavotību attīstošus vingrinājumus un treniņu programmas, kas mainās katru nedēļu. Uzsvars tiek likts uz centīgu un godīgu uzdevumu veikšanu, kā arī uz draudzību.
Puikām un meitenēm kopā tiks uzlabota pārliecība un iemaņas, pamata ģimnastikas aktivitātēs, kuras tiks veiktas uz dažādām trenažieru iekārtām, iemācot bērniem patstāvīgu meistarību katrā aktivitātē. Kā visās mūsu neatkarīgās attīstības klasēs, MyGym Ģimnastikas programma ir ātra tempa, struktūrā iekļaujot stundai organizētus segmentus.

Fiziskās prasmes:
 • Koordinācijas, lokanības, spēka, un balansa spējas tiek uzlabotas izmantojot daudzveidīgas, aizraujošas, un dinamiskas programmas, iemaņas, un ģimnastikas vingrinājumus.
 • Mazie vingrotāji piedalās enerģijas-pilnā nodarbībā, kura apvieno ģimnastikas vingrojumus, ar iekļautiem spēka un lokanības uzlabošanas vingrinājumiem.
 • Bērni iemācās mērķu sasniegšanas un darba svarīgumu. Fiziskā tolerance un izturība tiek palielināta katru nedēļu, un bērni uzlabo savas ģimnastiskās spējas, kuras var izmantot citos sporta veidos.
 • Bērni iegūs meistarību pamata ģimnastikas iemaņās un, lai nodrošinātu drošu un efektīvu treniņu, tā gaitā tiks ņemts vērā katra bērna individuālais spēju līmenis.
Sociālās prasmes:
 • Caur vingrojumiem un īpašām komandas aktivitātēm, bērni iemācās komunicēt un strādāt kopā viens ar otru, lai palīdzētu visai grupai gūt panākumus katrā iemaņu apguves periodā.
 • Visi vingrotāji tiek mudināti izrādīt labu attieksmi pret citiem: mēs vienmēr atbalstam draugus, svinam viņu panākumus, un mudinām viens otru mēģināt vēlreiz.
Emocionālās prasmes:
 • Šī prasīgā, bet emocionāli atbalstošā programma stiprina pašpārlieciību, tajā pašā laikā uzlabojot veiklību un spēku.
 • Vingrotāji lepojas ar saviem panākumiem un progresu katrā grūto vingrojumu ķēdē, vingrotājiem izveidojas pamats izaugsmei līdz ar panākumiem katrā treniņa iekārtā.
 • Katrs bērns tiek trenēts attiecīgi viņa vai viņas iemaņām, vidē, kura uzlabo pašvērtējumu. Mēs lepojamies ar to, ka varam bērniem sniegt drošu, konkurenci neatbalstošu programmu.
Kognitīvās spējas:
 • Vingrotāji iemācās klausīt un sekot norādījumiem un ātri uz tiem reaģēt, pateicoties treneru ieviestajām un jaunajām aktivitātēm.
 • Kad bērni uzlabo savas spējas konkrētās aktivitātēs, viņi izmanto, uzlabo, un pielieto šīs spējas, lai sasniegtu jaunus meistarības līmeņus.
Jūsu uzdevums:
 • Komplimentējiet savu bērnu par nodarbībās izrādītajām pūlēm. Jūsu atbalsts ir viena no vissvarīgākajām lietām bērna attīstībā, kamēr bērni strādā, lai pārvarētu grūtības un pielāgotos veselīgam dzīvesveidam!
 • Ģimnastika sevī ietver vairāk, kā tikai fitnesa fizisko pusi. Ja bērni izbauda aktivitātes, kurās viņi piedalās, tad viņiem būs vieglāk izveidot veselīgu un balansētu rutīnu. Tāpēc iekļaujiet fitnesu ģimenes programmā! Rādiet bērniem piemēru, veselīgu dzīvesveidu izveidojot par prioritāti.
Drošība:
 • Lai gan viena no mūsu sporta zāles galvenajām prioritātēm ir bērnus uzturēt drošībā, esiet informēti, ka dalība MyGym Ģimnastikas programmā iekļauj sevī risku, un var būt fiziski prasīga. Tādēļ, lūdzam Jūs aprunāties ar savu bērnu par iespējamajiem riskiem pirms nodarbības, un uzsveriet, ka sekot visām audzinātāju norādēm ir ļoti svarīgi. Jums ir iespēja parunāt ar Jūsu MyGym audzinātāju jebkurā laikā, lai gūtu vairāk informācijas par drošu piedalīšanos programmā.
0